Mým marodům

Jan Hnízdil:

Knižní výběr z článků a úvah MUDr. Jana Hnízdila lze doporučit všem, kteří si považují zdraví vlastního i zdraví společnosti a jsou ochotni pro ně něco udělat. Mohou si být jisti, že je četba nejen poučí, nýbrž i povzbudí a pobaví. Jan Hnízdil má totiž dar psát přístupně a srozumitelně a navíc i s vtipem, elegancí a humorem. A jak se sluší na vyznavače psychosomatiky a celostního pohledu na člověka, nikdy nezapomíná uvádět zcela konkrétní příklady a pronikat do všech zákoutí životních příběhů.

Západní Slovensko

Svazek Západní Slovensko završuje trojsvazkovou edici Slovensko křížem krážem. Podrobný popis celého území je rozdělen podle logicky navazujících regionů až na úroveň tradičních celků nebo okolí nejvýznamnějších měst. Průvodce obsahuje také zájmové kapitoly – Doporučené automobilové trasy poskytují návod, kudy se vydat za tím nejzajímavějším, co oblast nabízí.

Bohatý táta, chudý táta

Roberta Kiyosaki:

Kniha Bohatý táta, chudý táta by měla být povinnou četbou pro finanční plánovače nebo kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislý. Je to jedinečný úvod do psychologie tvoření bohatství. Abyste se dostali nad finanční vrchol, musíte si přečíst tuto knihu Roberta Kiyosakiho. Jde o zdravý rozum a obchodní důvtip pro vaši finanční budoucnost.

Pomalý valčík želviček

Katherine Pancolová:

Pokračování úspěšné knihy Žluté oči krokodýlů.

Co nového se stalo od minule? Nejpodstatnější je asi fakt, že Joséphinu potkal ohromný literární úspěch. Ztratila ale manžela Antoina, který zmizel v Keni. Sežrali ho opravdu krokodýli se žlutýma očima? Joséphine se přestěhovala z pařížského předměstí do bohaté čtvrti, zdánlivě bezpečného místa pro život francouzské smetánky.