Rozhlasová pochvala pro knihovnu

12.01.2014 11:46
Před Vánoci jsme měli možnost nechat se literárně "pohladit" od pana Alfréda Strejčka, který k nám zavítal se svým pořadem Na Vánoce dlouhý noce. Mluvené slovo pana Strejčka hudbou doprovodila cellistka Margit Klepáčová. Krásnější naladění na nadcházející vánoční svátky jsme si v pátek 20. prosince 2013 nemohli přát. Všem zúčastněným se pořad velmi líbil a zdá, že i pan Strejček od nás odjížděl spokojen, protože se o návštěvě u nás v bousovské knihovně zmínil ve svém pořadu Dobré ráno, Česko! na českém rozhlasu Dvojka. Pro ty, kdo neměli příležitost si pořad poslechnout 29. prosince ráno, uvádíme odkaz do archivu Českého rozhlasu, kde si jej můžete poslechnout ze záznamu. (Pro netrpělivé posluchače - zmínka o bousovské faře je po 19 minutě).

Mikrofon - Foto: Stock Exchange