Rodinná registrace - výhoda pro Vás

13.03.2014 14:41
Na letošní rok připadá 20. výročí Mezinárodního roku rodiny vyhlášeného Organizací spojených národů v roce 1994. Protože podle zprávy OSN domácnost rodičů s dětmi hospodaří pouze s 61 % příjmů na člena rodiny proti domácnosti bez dětí, nabízíme vám jak ušetřit s tzv. Rodinnou registrací do knihovny za zvýhodněný poplatek.
Ilustrační fotoRodinou se rozumí minimálně 3 osoby, přičemž alespoň jedna z nich je dítě do 18 let, bydlící na společné adrese. Každému členu rodiny se vystaví jeho vlastní průkazka, každý bude mít své čtenářské konto, roční registraci však zaplatí pouze jeden člen rodiny (plátce) a to částku 150,-Kč na rok. Předpokládáme, že díky rodinné registraci se nám "zviditelní" ti čtenáři, kteří vesměs již do knihovny chodí, ale na průkazku maminky, tatínka, bratra... :-)