Přírůstek do knihovny - časopis d-Test

14.02.2011 10:51

Novým přírůstkem do knihovny se stal časopis d-Test, časopis pro spotřebitele. Tedy vlastně pro nás všechny, protože kdo z nás není spotřebitel a nenakupuje, že?

Stručná charakteristika časopisu:

"Od roku 1992 měsíc co měsíc publikujeme testy výrobků na stránkách časopisu dTest. A nejenom je... Pomocnou ruku podáváme i v dalších oblastech, ve kterých může spotřebitel narazit na různá úskalí a pasti. Srozumitelně přibližujeme práva kupujících (spotřebitelů) a naopak povinnosti prodávajících, radíme, jak je aplikovat v běžném životě, na co si dávat pozor při reklamacích, upozorňujeme na nové zákony, varujeme před nekalými praktikami prodávajících i před klamavou reklamou, publikujeme konkrétní příběhy ze života pro ponaučení..."