Jak si objednat knihy "Za dveře"

20.01.2021 16:39

I nadále je fungování knihovny omezeno, jsme rády, že vám – našim čtenářům – můžeme knihy nabídnout prostřednictvím nově zavedené služby „Za dveře“. Chtěly bychom upozornit čtenáře, kteří jsou zvyklí si knihy vyhledávat na našem online katalogu, na možnost samostatného objednání knih. Nejprve je třeba se přihlásit do katalogu (vzhledem k přechodu na nový knihovní systém KOHA je třeba si emailem zažádat o vystavení nových přihlašovacích údajů – důležité upozornění pro ty, kterým by se přihlášení nedařilo):

Po přihlášení si vyhledáte knihu např. podle názvu, jména autora. Hledat se dá samozřejmě i pomocí klíčových slov.

V okamžiku, když se Vám podaří knihu vyhledat, stačí již jen rozkliknout záznam a v jeho dolní části v záložce Jednotky si knihu objednat, v případě, že by byla vypůjčená, tak si ji můžete zarezervovat.

Knihy „Za dveře“ si můžete samozřejmě objednávat i telefonicky (322 3120 002), emailem – knihovnice@dolni-bousov.cz, případně přes Facebook knihovny.

Vaše knihovnice