V knihovně s Janem Burianem

24.10.2013 18:00

Hostem městské knihovny tentokrát bude TV moderátor, písničkář a spisovatel Jan Burian s pořadem

ŽENOU SE ČLOVĚK NERODÍ ALE STÁVÁ.

Čtení z nevydaného autobiografického rukopisu Jana Buriana.

Je muž schopen postarat se o děti, když manželka odjede do zahraničí? Jak to vypadá? A co se vlastně děje, když žena není doma? Poměrně veselé čtení o drsných věcech. A nebo naopak. Posuďte sami. Beseda ženám pro zábavu, pánům pro poučení!

Jan Burian (*1952) vydal více než deset knih, od sbírek písňových textů, vlastních pamětí, souboru fejetonů a televizních rozhovorů až po až po knihy inspirované cestováním a poznáváním cizích kultur o kterých tvrdošíjně odmítá mluvit jako o cestopisech. Píše i články a fejetony pro rozhlas (BBC) či některá periodika. Je protagonistou vlastních televizních talk show Posezení s Janem Burianem, (pro ČT 2), jichž bylo od roku 1992 uvedeno již více než 130. Spolupracuje na tvorbě filmových dokumentů a dalších pořadů pro rozhlas a televizi. Organizuje Festival osamělých písničkářů.