"Naše" kniha týdne

8. týden 2021

Finská spisovatelka Sofi Oksanen napsala nový román o byznysu s dárcovstvím vajíček....je to kniha se silným příběhem, a proto je naší knihou tohoto týdne. PS: Knihu v online katalogu nenajdete, patří paní knihovnici, která Vám ji ráda půjčí.

7. týden 2021

Knihou sedmého týdne je román Purpurový ibišek nigerejské spisovatelky Chimamandy Ngozi Adichieové o nelehkém dospívání, příliš pevných rodinných poutech, ale s nadějí na nový začátek...

6. týden 2021

Teplo domova je knihou tohoto týdne. V době distanční výuky, práce z domova je o to víc důležité, jak se doma cítíte, někde je teplo tak akorát, někde teplota nebezpečně stoupá....

5. týden 2021

Slova dokážou zranit...Dávejte si pozor při komunikaci se svým dospívajícím dítětem, pod maskou drsnosti se často skrývá lehce zranitelná duše, přesvědčte se o tom v knize Petry Dvořákové - Vrány.

4. týden 2021

Korespondence Boženy Němcové je knihou pro tento týden. Sledovali jste televizní sérii? Pak určitě budete mít chuť se do dopisů začíst....

3. týden 2021

Co je pro vás důležité? Život spisovatele? Nebo jeho dílo? My v tom máme jasno, u nás vítězí tvorba....Pro tento týden Směšné lásky od Milana Kundery.

2. týden 2021

Román Jiné jméno pro domov napsaný volným veršem je naší knihou 2. týdne roku 2021. Citát z obálky nás nalákal k přečtení této nevšední knihy: "Cítit se někde jako doma znamená najít domov sami v sobě."

1. týden 2021

"Naše" první kniha týdne v novém roce....bývalá první dáma Spojených států je vzorem mnoha žen, ponořte se do jejího životního příběhu.  

<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13